Školní jídelna - pravidla odhlašování
Pravidla pro odhlašování obědů
Vážení rodiče,
dovolujeme si vás ve stručnosti upozornit na jedno z pravidel školního stravování spojené s dotovanou cenou oběda pro děti, které jsou přihlášeny ke stravování ve školní jídelně. Prosím, věnujte tomuto sdělení pozornost, abychom předešli případným pozdějším nedorozuměním.
Každý žák přihlášený ke školnímu stravování má, pokud je ten den přítomen ve vyučování, nárok na dotovanou cenu oběda = rodiče hradí pouze cenu vstupních surovin.
Pokud je žák nepřítomen, je možnost první den absence tento dotovaný oběd odebrat = můžete třeba přijít s kastrůlky.(Například: onemocnění během odpoledne nebo víkendu a již nebylo možné odhlásit následující oběd.) Druhý a další dny nepřítomnosti, jestliže se odběr stravy neodhlásí, není nárok na dotovanou cenu a je započtena plná cena jídla, opět je možné tento oběd odebrat, ale již za cenu oběda navýšenou o 51 Kč.
Prosím, buďte pozorní k odhlašování stravy, aby vám nevznikaly „nečekané“ platby. Edupage umožňuje odhlášení stravy přímo v elektronické omluvence, nebo v modulu „jídelní lístek“. Především v modulu „jídelního lístku“ je to pro Vás dobře viditelné.
Časy možného odhlašování/ změny menu/ přihlašování vidíte opět v modulu „jídelní lístek“ pod jednotlivými dny. Obecně je nastavena možnost změnit objednávku stravy do 13:00 h dne předcházejícímu výdeji. (Pozor pro pondělní oběd je to do pátečních 13:00 hodin.)
Pokud by bylo třeba, jsme připraveni pomoci telefonicky.