Ve čtvrtek 29. 5. nastal ten den, na který se celá má třída těšila. Odjeli jsme na školní výlet do Liberce. Naším cílem se stalo zábavní centrum Babylon, přesněji ta část, kde se nachází Laser game.
Cesta autobusovou linkou do Liberce byla moc fajn, byl poloprázdný autobus a velmi příjemná a ochotná řidička paní Zöllnerová ještě vše umocnila. Hned po příjezdu do Liberce jsme se přesunuli na místo určení, do Babylonu. První soutěžící se převlékli a hned vyběhli bojovat. Do první hry se zapojila i paní učitelka Jasmína Jawichová, která jela jako pomocný dozor. Po prvním kole byly účastníci maximálně nadšení, hra se všem moc líbila. Dále se tedy střídala družstva dívek a chlapců, přičemž musím vyzdvihnout výdrž a odhodlání mé mladé kolegyně, která si původně plánovanou jednu hru protáhla na tři.
Po více než dvou hodinách jsme ukončili hry, všichni se po bojích upravili, aby mohli zpět mezi civilizaci a vyrazili jsme do Fóra. Valná většina třídy totiž toužila vydanou energii načerpat zpět v některém z fastfoodových řetězců. Ovšem podle přiložených snímků je vidět, že i sushi se těší velké oblibě.
Po vydatném posílení se jídlem a různými pochutinami jsme se sešli a vyrazili na autobus. Ten nás v pohodě dovezl až do Boru, kde jsem celý výlet ukončil.
Mě už nezbývá než všechny účastníky výletu pochválit. Všichni poslouchali, co jsem jim říkal, a mými slovy se řídili. Na výletě se tak nevyskytl žádný, byť jen malinký problém. Nakonec bych chtěl i poděkovat své mladé kolegyni paní učitelce Jasmíně Jawichové, s dětmi to umí a na výletě jenom nedozírá, ale opravdu pomáhá.
Tomáš Brückner, třídní učitel 8. B
